
Bestway 36118, надувний круг Рожевий Пончик, 107 см (Рожевий)
170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36118P
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Діаметр | 107 см |
| Вага | 0,7 кг |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручним, ножним, електричний |
| Виробник | Bestway |
| Серія | DONUT BESTWAY |
| Країна - виробник | Китай |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Упаковка | картонна коробка |
| Колір | рожевий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Діаметр | 107 см |
| Тип | Надувний круг |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴






