
Каталка-толокар (HZ613W) зі світло-звуковими ефектами
610 ₴
- Немає в наявності
- Код: HZ613W-3
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: довжина 62cm ширина: 28см висота до спинки 47см висота до керма 40см ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 26см МУЗИКА + ЗВУК + СВІТЛО + БАТ-КИ працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ + СИДІННЯ пластик НАВАНТАЖЕННЯ 25кг КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 3,1 кг / 2,3 кг / 62-28,5-29см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 62 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴

