
Каталка-толокар (HZ616A-3) з музичною панеллю
327 ₴
- Немає в наявності
- Код: HZ616A-3
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: довжина 53,5 см ширина-24,5 см висота до спинки 36см висота до керма 35см ВИСОТА ДО СИДІННЯ 20см МУЗИКА + ЗВУК сигнал БАТ-КИ працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять) СИДІННЯ пластик КОЛЕСА: розмір,см 12,5 см пластик/EVA пластик навантаження до 25кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 53 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴

