
Двоколісний велосипед Profi Star 16" БЛАКИТНИЙ (L1694)
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: L1694
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подвійна посилена рама дає жорсткість і міцність конструкції.ГАЛЬМУВАННЯ можливо шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цілісна система "американка". Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а так само передбачена захист від попадання одягу в ланцюг.
Особливості дитячого велосипеда Profi:
- вікова група: Від 5 до 8 років;
- діаметр колеса/диска: 16";
- задні гальма: Ножний;
- матеріал виготовлення рами: Вуглецева сталь;
- кількість коліс велосипеда: 2;
- тип амортизації: Без амортизації;
- передні гальма: Обідний механічний;
- кількість швидкостей: 1.0;
- форм фактор рами: Цільна;надувні колеса Да.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вага | 9 кг |
| Рік випуску | 2018 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

