
Каталка-толокар Bambi HZ612A-6-7 Жовто-помаранчева
320 ₴
- Немає в наявності
- Код: HZ612A-6-7
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Каталка-толокар Bambi HZ612 виконана в яскравих кольорах і має звукові ефекти.
- Розмір: 50-25-35 див.
- Висота від підлоги до сидіння - 19 див.
- Музика (працює від 2-х батарейок АА, не входять у комплект)
- Пластикове сидіння
- Пластикові колеса діаметром 11 див.
- Розмір упаковки 50-23-20 див.
- Вага: 1,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 50 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




