Дитячі скейти
Дитячі скейти з'явилися на ринку недавно, але до цих пір користуються популярністю серед любителів покататися на свіжому повітрі або спортсменів, які не бачать свого життя без трюків.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете скейти, що підходять за дизайном як хлопчикам, так і дівчаткам.
Будова скейтборда
-
Дека — основа скейта. Складається з 6-9 шарів шпону, зазвичай клена або металеві, пластикові.
-
Підкладки для скейтів виконані з гуми або поліуретану. Бувають двох видів: що пом'якшують удар і підвищують висоту трюку. Розташовуються вони між підвіскою і декою.
-
Підвіски, до яких кріпляться колеса.
-
Важливою складовою вироби вважаються колеса різної жорсткості і діаметру.
-
Підшипники, що впливають на швидкість скейта. В чотириколісному виробі їхніх 8 штук.
-
Кріплення, що з'єднують деку з підвіскою.
-
Наждак, який нанесений на деку з метою збільшити зчеплення ноги вашої дитини зі скейтом під час їзди.
Відмінності скейтборду за розміром
-
Мікро — розміри деки в межах 70 х 17 див. Призначений такий скейт для дітей до 5 років, які не вище 1 м.
-
Міні — дошка має розміри 71 x 18 см, нею можуть користуватися діти зростанням 1-1,4 м у віці 6-8 років.
-
Мзс-сайз — середній за розмірами скейтборд 74 x 18,5 см для дітей від 9 до 12 років зростанням вище 1,5 м;
-
Фул-сайз призначений для підлітків старше 13 років, які мають розмір стопи від 38, ріст для даної моделі не має значення.
Які завдання вирішують?
-
Хороший засіб для фізичного розвитку вашої дитини — дитячі скейти. Київ має необмежену кількість місць, де можна кататися на скейті на свіжому повітрі, при цьому розвиваючи різні групи м'язів, серцево-судинну і дихальну системи.
-
З допомогою скейта ви можете пересуватися на необхідні відстані, наприклад до найближчого магазину, школі, проїхатися по парку та інше.
-
Спортсмени можуть виконувати різні трюки на скейтборді.
-
Поділяючи спільні інтереси серед однолітків, ваша дитина може розширити коло своїх друзів.
Як вибрати?
-
Вибираючи скейт, зверніть увагу на матеріал з якого він виконаний. В основному це пластик, скловолокно або алюміній. Останні два матеріали призначені для професійних спортивних моделей. Дерев'яні (виглядають дорожче) і пластикові по довговічності відрізняються мало, але ціна пластикових дешевше, ніж дерев'яних.
-
При виборі моделі важливі такі показники як поперечний прогин деки і ширина дошки. Для невисоких діток підійдуть скейти шириною 19 см, а для високих — 21см. Глибокий прогин полегшить виконання трюків, але чим він менше, тим комфортніше буде спокійне катання.
-
Від висоти підвіски (траки) буде залежати розвивається швидкість. Низькі і широкі траки підійдуть як новачкам.
-
Колеса скейтборда бывают полиуретановые или из ПВХ-материалов от 45 до 70 мм в диаметре. Для детей лучшим диаметром считается 45-54 мм. Для старших ребят выбирайте данный показатель выше.
-
Немаловажной характеристикой является жесткость колес, чем она выше, тем большую скорость может развить скейтборд, но чем они мягче, тем легче скейту справиться с неидеальной поверхностью. На изделии она обозначается специальной маркировкой: от 50А до 102А. Средняя жесткость 85 А считается наиболее комфортной для детей.
Почему мы?
На страницах нашего каталога, где купить скейт можно всего в несколько кликов, вы найдете широкий выбор моделей по выгодным ценам. Мы сотрудничаем с надежными поставщиками, что гарантирует качество и способствует проведению периодических акций.
Заказать скейт вы можете, позвонив нам на указанные вверху экрана номера или заказав бесплатный обратный звонок, для получения ответов на интересующие вопросы от опытных консультантов.
Доставка
Мы отправляем товар каждый день по всей Украине.
Доставка здійснюється службою «Нова пошта». Для жителів Києва можливий самовивіз із магазину або можете замовити доставку кур'єром.